Akcesoria off-road

Akcesoria off-roadowe dla wymagających

 

Dla prawdziwych miłośników szaleństw w terenie, przygotowaliśmy naszą rozbudowaną ofertę akcesoriów off-roadowych. Znajdziesz tutaj m. in. kompresory, liny stalowe, systemy sterowania dla wyciągarek, czy zderzaki do samochodów terenowych – i wiele więcej. Wszystko to od wysokiej jakości, sprawdzonych producentów, abyś miał pewność niezawodności sprzętu nawet w najcięższych warunkach.

 

Sprawdź nasz pozostały asortyment

 

W pozostałej części naszego sklepu, znajdziesz mnóstwo innych produktów, przydatnych dla każdego miłośnika off-roadu, między innymi wyciągarki samochodowe elektryczne, hydrauliczne oraz małe wyciągarki ATV/UTV. Oferujemy również swój własny montaż i serwis wyciągarek samochodowych, w naszej siedzibie w Krakowie.

 

Fachowa obsługa, profesjonalny montaż i serwis

 

Z E-wyciągarki nie tylko zakupisz sprzęt, ale także zadbasz o jego montaż i serwis. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu wyciągarek samochodowych, oraz regularnych przeglądów i napraw wyciągarek, ponieważ wszyscy wiemy, że najbardziej niezawodny sprzęt to taki, który jest regularnie serwisowany. Z usług naszego serwisu możecie skorzystać w naszej siedzibie w Krakowie, jednak na specjalne życzenie klienta, istnieje możliwość wykonania usługi we wskazanym przez niego miejscu.

Wyświetlanie 1–32 z 69 wyników